Екскаватор: огляд основних видів - Товар

 г.Харьков  -  Украина
Проверенная компания
Екскаватор: огляд основних видів
  • Екскаватор: огляд основних видів
Класичним представником спеціальної будівельної техніки є екскаватор. Він відноситься до категорії землерийного обладнання і здатний виконувати широкий спектр завдань на будівельному майданчику. МПП Модус пропонує клієнтам на вибір кілька видів екскаваторів, про які ми розповімо у цій статі.

Статья: Товар

Класичним представником спеціальної будівельної техніки є екскаватор. Він відноситься до категорії землерийного обладнання і здатний виконувати широкий спектр завдань на будівельному майданчику. МПП Модус пропонує клієнтам на вибір кілька видів екскаваторів, про які ми розповімо у цій статі. 

За функціональним призначенням

Різні моделі екскаваторів адаптовані під різні умови експлуатації. Виходячи з цього критерію, виділяють такі основні види:
 
  • Шахтні. Відрізняються порівняно невеликими розмірами, завдяки чому їх можна використовувати в замкнутих просторах, наприклад в шахтах або тунелях.
  • Кар'єрні. Використовуються для риття кар'єрів. У конструкції обов'язково передбачений великий ківш, який забезпечує швидке виконання землерийних робіт.
  • Універсальні. Такі екскаватори придатні для виконання різних видів робіт і зазвичай експлуатуються на будмайданчиках. При цьому вартість екскаватору цього типу найбільша через універсальність.
За принципом роботи

Принцип роботи спецтехніки багато в чому визначає її ефективність і продуктивність. Екскаватори циклічної дії мають в конструкції тільки один ківш. Спочатку набирається вантаж, потім переноситься і висипається. Потім починається новий цикл.

Більш ефективними є екскаватори безперервної дії. Вони оснащені колесом з декількома ковшами. Купити їх можна на сайті компанії МПП Модус. Там також представлені автокрани за цим посиланням
https://modus.kiev.ua/catalog/mobile-cranes/all-terrain-cranes/.

За типом ходової частини

Ходова частина визначає можливість спецтехніки переміщатися по тій чи іншій місцевості. Екскаватор може мати два типу шасі:
 
  • Гусеничне. Така техніка легко переміщується по пухкому ґрунту, болотистих торф'яниках і складному бездоріжжю. 
  • Колісне. Екскаватор з таким шасі підходить для пересування по міських дорогах. Колеса не пошкоджують асфальт, не гримлять, відмінно амортизують.
За типом робочого органу

Головним робочим органом екскаватора є ківш. Він представлений в декількох модифікаціях, що визначає функціональні можливості спецтехніки. Крім стандартного ковша з відкидним дном виділяють ще такі види:
 
  • пряма лопата – призначена для екскавації ґрунту вище горизонту розташування екскаватора;
  • зворотна лопата – експлуатується при розробці котлованів, траншей, виїмок;
  • грейфер – робочий орган складається з двох половин. Призначений для роботи з пухким і сипучим ґрунтом.
Такий багатий вибір екскаваторів дозволяє підібрати підходящу модифікацію для розроблення ґрунтів 1-6 категорії та різного алгоритму використання.

Цена в категории: Товар

Цена не указана

Контакт с компанией

Сайт защищен reCAPTCHA и Google Политикой конфиденциальности, а также Условиями пользования.
Поля, обозначенные *, обязательны для заполнения

Каталоги  News.KOMPASS.UA, Международная Онлайн-Площадка бизнес-новостей, SEO-статей и обзоров компаний

Нажмите на изображение для просмотра каталога

Размещение новостей компаний на портале KOMPASS.UA (Русский)

1 страниц

Загрузить каталог