Розумний будинок: Система охорони
  • Розумний будинок: Система охорони
Система охорони – це найважливіший компонент в структурі «Розумного будинку». Її прямим призначенням є запобігання несанкціонованому вторгненню сторонніх осіб на територію, що охороняється системою, а також охорона цілісності самої будівлі, будь то квартира або заміський будинок. Наприклад,

Статья: Товар

Система охорони – це найважливіший компонент в структурі «Розумного будинку». Її прямим призначенням є запобігання несанкціонованому вторгненню сторонніх осіб на територію, що охороняється системою, а також охорона цілісності самої будівлі, будь то квартира або заміський будинок. Наприклад, системы ajax є повністю автономними і бездротовими.

Основний принцип, на якому грунтується система — ешелонування. Іншими словами, система охорони має декілька рубежів.

На першому рубежі функціонує система виявлення. До неї відносяться телевізійні засоби спостереження, що дозволяють оперативно отримувати інформацію про проникнення порушників і їх місцезнаходження. Завдання даного рубежу — виявлення сторонніх і своєчасне сповіщення господаря. 

На другому рубежі задіяні спеціальні засоби, які обмежують доступ на територію або в приміщення, що охороняється. Прохід всередину для зловмисника є le;t скрутним. Надійні, міцні двері з дистанційно керованими замками, переговорні пристрої з телекамерами, домофони — порушникові потрібний додатковий час (5 хвилин і більш) для того, щоб просто попасти на територію. 

Третім рубежем стають засоби, які блокують пересування зловмисника, тимчасово виводячи його з ладу за допомогою психічної і фізичної дії (звук, світло, дим, газ, електрострум). 

Система охорони є засобом, що забезпечує автономне управління комплексом і що концентрує на єдиному пульті всі системи даного управління. При виникненні пожежі, протечек води, перебоїв електропостачання, несправності опалювання або при розбитті скла, система охорони «Розумний будинок» самостійно приймає рішення про проведення дій, направлених на усунення виниклої проблеми. 

Наприклад, пониження в приміщенні заданого температурного рівня приводить до того, що система починає компенсувати недолік тепла: починається подача додаткового опалювання і прогрівання кімнати «теплими підлогами». Зрозуміло, система негайно інформує господаря про інцидент. 

У систему охорони особистої безпеки входять:  
   
  • імітація присутності господарів;     
  • контроль цілісності периметра (вікна і двері);     
  • відеоспостереження за прилеглою територією;     
  • автоматизований контроль доступу в приміщення;    
  • трансляція зображення через Internet з будь-якою з камер відеоспостереження; 
  • виклик позавідомчої охорони;    
  • управління захисними жалюзі.

Цена в категории: Товар

Цена не указана

Контакт с компанией

Сайт защищен reCAPTCHA и Google Политикой конфиденциальности, а также Условиями пользования.
Поля, обозначенные *, обязательны для заполнения

Каталоги  News.KOMPASS.UA, Стрічка новин, статей і оглядів компаній України і країн СНД

Нажмите на изображение для просмотра каталога

Размещение новостей компаний на портале KOMPASS.UA (Русский)

1 страниц

Загрузить каталог